Kolejna edycja Targów Edukacyjnych

2019-02-08 10:17
Kolejna edycja Targów Edukacyjnych

Wybór szkoły średniej to niezwykle istotna decyzja w życiu każdego absolwenta gimnazjum i szkoły podstawowej. Kroki podjete w stronę określonego kształcenia będą miały bezpośredni wpływ na rozwój dalszej kariery zawodowej. Znajomość własnych mocnych i słabych stron, szlifowanie talentu, pogłebianie pasji i zainteresowań naukowych, gromadzenie informacji o wymarzonej szkole, a także umiejetności rozpoznania potrzeb rynku pracy mają bezpośredni wpływ na ukierunkowanie przyszłości młodego człowieka.

W przyszłym tygodniu zapraszamy wszystkich zainteresowanych - uczniów, rodziców, pedagogów - na coroczne Powiatowe Targi Edukacyjne. Przedsięwzięcie to od kilku lat jest organizowane z myślą o uczniach klas trzecich gimnazjów, celem wyposażenia ich w pełną informację o szkołach i kierunkach kształcenia w Powiecie Brzeskim. Wydarzenie będzie trwało aż cztery dni - od 12 do 15 lutego - w Powiatowym Centrum Edukacji w Brzesku, mieszczącym się przy ul. Piastowskiej 2B. Wszyscy zainteresowani będą mogli otrzymać bezpłatne egzemplarze Informatora dla kandydatów do szkół ponadgimnazjalnych i szkół dla dorosłych w Powiecie Brzeskim.