Koncert „Puellae Orantes” w Brzesku - Słotwinie

2019-01-07 09:35
Koncert „Puellae Orantes” w Brzesku - Słotwinie

W Kościele Matki Bożej Częstochowskiej w Brzesku - Słotwinie wybrzmiały najpiękniejsze kolędy i pastorałki w wykonaniu jednego z najlepszych młodzieżowych chórów europejskich - Dziewczęcego Chóru Katedralnego „Puellae Orantes”, niedawno nagrodzony Platynową Płytą.

onorowy patronat nad koncertem objęli starosta brzeski, burmistrz brzeska oraz wójt gminy Borzęcin. Koncert był wielką „ucztą” duchową. Brzmienie pięknych kolęd na nowo wprowadziło uczestników w nastrój trwającego czasu bożonarodzeniowego.

Źródło: www.tarnowska.tv