Spotkanie Świąteczno-Noworoczne 2019

2019-01-07 09:13
Spotkanie Świąteczno-Noworoczne 2019

Burmistrz Brzeska Tomasz Latocha oraz starosta brzeski Andrzej Potępa byli gospodarzami spotkania świąteczno-noworocznego, które odbyło się 4 stycznia w Regionalnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym. Wzięli w nim udział radni miejscy i powiatowi, prezesi gminnych spółek, dyrektorzy szkół i przedszkoli, dyrektorzy ośrodków kultury, przedstawiciele organizacji pozarządowych, policji i straży pożarnej, księża. Na spotkaniu obecni byli burmistrzowie i wójtowie ościennych gmin – Marek Chudoba, Wiesław Kozłowski, Sławomir Paterek i Janusz Kwaśniak. Gościem honorowym była posłanka PO, Urszula Augustyn.

Tradycyjne, noworoczne spotkanie było okazją do podsumowań, refleksji i życzeń na rozpoczęty 2019 rok. Wydarzenie uświetnił występ młodzieży z Miejskiego Ośrodka Kultury pod opieką Eweliny Stępień, talentem wokalnym zachwycił podopieczny Domu Pomocy Społecznej prowadzonego przez siostry służebniczki Najświętszej Marii Panny, Piotr Majewski.

info: www.brzesko.pl