Chłopiec pierwszym nowonarodzonym Mieszkańcem Powiatu w 2019 r.

2019-01-02 13:07
Chłopiec pierwszym nowonarodzonym Mieszkańcem Powiatu w 2019 r.

W Nowy Rok o 8:20 w brzeskim szpitalu powiatowym urodził się Marcel - chłopiec jest pierwszym mieszkańcem Powiatu Brzeskiego, który przyszedł na świat w 2019 roku.

Malca oraz jego dumnych rodziców - mieszkańców Okocimia, tradycyjnie odwiedził dziś w szpitalu starosta brzeski Andrzej Potępa, który przekazał serdeczne życzenia, gratulacje i prezenty dla niemowlaka. Staroście towarzyszyli dyrektor SP ZOZ Adam Smołucha oraz ordynator Oddziału Ginekologiczno-Położniczego Jacek Sysło.

Szczęśliwym rodzicom składamy najserdeczniejsze gratulacje z okazji narodzin synka. Życzymy uśmiechu i radości w każdym dniu oraz samych powodów do zadowolenia i rodzicielskiej dumy.