Poradniki Konsumenckie

2018-12-27 08:46
Poradniki Konsumenckie

Powiatowy Rzecznik Konsumentów w Brzesku zachęca do zapoznania się z poradnikami konsumenckimi:

1. Jak radzić sobie z komornikiem i windykatorem?
  2. Jak sobie poradzić z biernością przedsiębiorcy?

Poradniki te są dostępne bezpłatnie w Internecie. Można je pobrać na stronie porady.konsumenci.org, na której znajduje się także prosty przewodnik dla konsumentów mających problem z  zakresu sprzedaży konsumenckiej.

Publikacje przygotowała Fundacja Konsumentów, a Partnerem Głównym w projekcie jest Stowarzyszenie Konsumentów Polskich. Projekt został sfinansowany ze środków Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.