Brzeski Konkurs Kolęd - zgłoszenia od 8 grudnia

2018-12-05 14:57
Brzeski Konkurs Kolęd - zgłoszenia od 8 grudnia

Parafia NMP Matki Kościoła i św. Jakuba Apostoła, urząd miejski oraz starostwo zapraszają do udziału w dorocznym konkursie kolęd i pastorałek, który odbędzie się w dniach 26-27 stycznia 2019 roku w Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Brzesku.

Do udziału w konkursie organizatorzy zapraszają solistów oraz zespoły dziecięce i młodzieżowe z terenu powiatu. Regulamin i karta zgłoszenia umieszczone są na stronie internetowej www.jakub.bwi.pl w zakładce poświęconej konkursowi (logo konkursu), skąd można pobrać kartę i nadesłać na podany adres. Chętni do udziału w konkursie mogą zapisywać się od 8 do 31 grudnia 2018 roku.

kk18m.jpg