Budynek brzeskiej jednostki Policji zyskał nowy wygląd

2018-11-16 11:24
Budynek brzeskiej jednostki Policji zyskał nowy wygląd

Budynek Komendy Powiatowej Policji w Brzesku doczekał się modernizacji. Dzięki funduszom pozyskanym od lokalnych samorządów i Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie możliwe było odnowienie elewacji obiektu.

Zakończyły się trwające przez ostatnie dwa miesiące prace nad odnowieniem elewacji budynku brzeskiej jednostki. Elewacja frontowa i boczna zyskały nowy wygląd i są utrzymane w kolorystyce zbliżonej do tej, która widnieje na większości obiektów policyjnych. Trzeba podkreślić, że nie byłoby to możliwe dzięki wsparciu lokalnych samorządów i Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. W kosztach remontu partycypował Urząd Gminy w Dębnie i Urząd Gminy w Szczurowej.

budynek brzeskiej Policji przed i po remoncie

Wczoraj, 15 listopada 2018r. wójtowie obu gmin odwiedzili brzeską jednostkę i wraz z jej szefem mogli obejrzeć rezultaty prowadzonych prac remontowych. Komendant Powiatowy Policji w Brzesku mł.insp. Bogusław Chmielarz podziękował im za wsparcie finansowe przedsięwzięcia. Podkreślił, że odnowienie elewacji było inwestycją konieczną do przeprowadzenia nie tylko ze względów estetycznych i wizerunkowych, ale przede wszystkim ze względu na znaczne ubytki i pęknięcia, które wymagały zabezpieczenia.

Źródło: http://brzesko.policja.gov.pl