Finał termomodernizacji w Powiecie

2018-10-22 13:56
Finał termomodernizacji w Powiecie

Zakończyły się już kompleksowe remonty, które były możliwe dzięki unijnym funduszom pochodzącym z programu „Głęboka modernizacja energetyczna budynków użyteczności publicznej”. Wyremontowane zostały budynki Powiatowego Publicznego Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego wraz z budynkiem administracyjnym, budynek administracyjny przy ul. Piastowskiej 2b w Brzesku oraz budynek Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Łysej Górze. Całość inwestycji kosztowała 5,5 mln złotych, z czego blisko 70% stanowią środki pozyskane z funduszu europejskiego.

TRANSKRYPCJA FILMU

baner Fundusze Europejskie