Powiat Liderem w Małopolsce

2018-10-18 13:52
Powiat Liderem w Małopolsce

Powiat Brzeski po raz kolejny znalazł się w czołówce powiatów Małopolskich. Wczoraj Starosta Brzeski Andrzej Potępa oraz Przewodniczący Rady Kazimierz Brzyk​ odebrali pierwszą nagrodę z rąk Kazimierza Barczyka - prezesa Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski​. Powiat Brzeski okazał się liderem w corocznym rankingu "Bezpieczne Drogi w Małopolsce”. Podsumowanie dotyczyło roku 2017, więc nie będzie zaskoczeniem, gdy Powiat wygra również w następnej edycji Konkursu. W roku 2018 wybudowano dwa razy więcej nowych chodników. Ponadto na następne lata są już przygotowane kolejne projekty, które mają prawomocne pozwolenia na budowę.