Droga Wola Dębińskia - Bielcza kompleksowo wyremontowana

2018-10-16 11:39
Droga Wola Dębińskia - Bielcza kompleksowo wyremontowana

Zakończył się gruntowny remont drogi powiatowej wola Dębińska - Bielcza. To bardzo ważny szlak komunikacyjny. Inwestycja była możliwa dzięki wsparciu z budżetu państwa. Najważniejszem efektem tej przebudowy jest poszerzenie jezdni.Trasa łączy dwie gminy Dębno i Borzęcin. Drogą wywożone jest też kruszywo z pobliskich żwirowni. Podczas prac modernizacyjnych powstały też nowe chodniki oraz odwodnienia, co sprawi, ze okoliczne domy nie będą już zalewane. Koszt zadania to ponad 8 mln złotych.