UWAGA - Konkurs ofert

2018-09-20 14:26
UWAGA - Konkurs ofert

Zarząd Powiatu Brzeskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresie pomocy społecznej - aktywizacji społeczno-zawodowej uczestników projektu realizowanego przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Brzesku pod nazwą "Nowe szanse – nowe możliwości" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, Oś priorytetowa IX. Działanie: 9.1, Poddziałanie 9.1.1.

UCHWAŁA

OFERTA- WZÓR