Rada Pożytku Publicznego - kadencja dobiega końca

2018-09-17 07:35
Rada Pożytku Publicznego - kadencja dobiega końca

Rada w obecnym składzie:

• Jarosław Gurgul - przewodniczący Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego
  • Bożena Malaga-Wrona - wiceprzewodnicząca Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego
  • Justyna Bakalarz - sekretarz Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego
  • Ewa Cierniak-Lambert
  • Kazimiera Glonek
  • Jolanta Piech
  • Maciej Podobiński
  • Elżbieta Rosa

dzieli się swoim głosem doradczym z Zarządem oraz Radą Powiatu już 3 lata. W miniony czwartek podczas ostatniego posiedzenia podsumowano efektywną działalność oraz dyskutowano na temat związany z przyszłorocznym programem współpracy dla organizacji pozarządowych w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych oraz podjęto uchwałę w tej sprawie.

Przewodniczący Jarosław Gurgul w imieniu swoim oraz Starosty Brzeskiego Andrzeja Potępy wręczył wszystkim członkom Rady oficjalne podziękowania za owocną współpracę, profesjonalizm i zaangażowanie w działaniu na rzecz dobra społecznego.

dsc-9435.jpg

dsc-9488.jpg

Formalne zakończenie minionej kadencji nastapi 19 listopada br. A już na początku października ruszy nabór na nowych członków. Powiatowa Rada Działalności Pożytku Publicznego jest organem o charakterze opiniodawczym i konsultacyjnym. Składa się z ośmiu członków powołanych przez Zarząd Powiatu Brzeskiego w tym: dwóch przedstawicieli Rady Powiatu Brzeskiego, dwóch przedstawicieli Zarządu Powiatu Brzeskiego oraz czterech przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu Powiatu Brzeskiego.

dsc-9480.jpg