Sezon drugi za nami!

2018-09-11 11:07
Sezon drugi za nami!

Drugi sezon akcji „Aktywny i Bezpieczny Powiat Brzeski” dobiegł końca. W miniony weekend nadszedł czas na podsumowanie i nagrodzenie najlepszych uczestników naszych rywalizacji. W tym roku do zabawy przystąpiło ponad 600 osób, które wspólnie zdobyły dokładnie 235 577 km (CHODZIARZE: 24 150 KM, BIEGACZE: 29 663 KM, ROWERZYŚCI: 181 764 KM)! To znakomity wynik! Jednak na najwyższe wyróżnienie zasługują ci najbardziej wytrwali. W sobotni poranek stanęli na podium i odebrali pamiątkowe statuetki oraz pakiet Aktywnego Mieszkańca Powiatu Brzeskiego.

W rywalizacji CHODZIARZE:

Drugie miejsce zajął: Paweł Laska - 10134.06 km
Trzecią lokatę zdobył: Krzysztof Haus - 8625.75 km

GRATULUJEMY!

Ten dzień minął również pod hasłem „Sportowy Powiat Brzeski” – w każdej gminie odbywały się gry i zabawy sportowe oraz emocjonujące zawody i turnieje. Był to czas dla Aktywnych, którzy tak licznie stawili się na wielu obiektach sportowych naszego Powiatu. 8 września zintegrowaliśmy się wszyscy, aby pokazać prawdziwie sportowego ducha walki i doskonałej zabawy.  Zawodnicy – mali i duzi – w nagrodę dla ich zaangażowania i determinacji otrzymali pamiątkowe Medale Aktywnego Mieszkańca Powiatu Brzeskiego – unikatowe symbole naszej Akcji.

Na szczególne podziękowania zasługują nasi Sportowi Partnerzy. Dziękujemy za doskonałą współpracę, zaangażowanie, motywację zawodników i świetną organizację imprez i spotkań sportowych.

Akademia Ruchu Libra Katarzyna Pytka
Zbigniew Chyl
Marek Bochenek i Paweł Olchawa
Ryszard Jasicz
Szkółka Piłkarska Zubello - Sławomir Zubel
Mikołaj Gurgul
Robert Dzień
Kazimierz Mruczek i Jerzy Gorzelański
Mariusz Zabiegała
Wojciech Kukla
Mariusz Klimczak

Tegoroczny plan na aktywność zrealizowany. Wracamy w 2019 roku. Widzimy się wiosną. Bądźcie z nami! ;)