XVIII Diecezjalne Święto Chleba

2018-08-28 09:05
XVIII Diecezjalne Święto Chleba

Zarząd Cechu Rzemieślników oraz Małych i Średnich Przedsiębiorców w Brzesku wraz z rzemieślnikami branży spożywczej, Parafia pw. NMP Matki Kościoła i Św. Jakuba Ap. w Brzesku, Rada Izby Rzemieślniczej w Tarnowie, Starosta Brzeski, Burmistrz Brzeska, Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku serdecznie zapraszają na uroczystości XVIII Diecezjalnego Święta Chleba.

Na zaproszenie Starosty Brzeskiego w niedzielne popołudnie na scenie zatańczą młodzi artyści z Zespołu Pieśni i Tańca "Łoniowiacy", a tradycyjny obrzęd dożynkowy przedstawią goście z Powiatu Tarnowskiego - Zespół Pieśni i Tańca z Biadolin Radłowskich!

swieto-chleba-a2-17-660x940.jpg