Wyjazdowe Posiedzenie Zarządu WM w Powiecie Brzeskim

2018-08-23 11:27
Wyjazdowe Posiedzenie Zarządu WM w Powiecie Brzeskim

Powiat Brzeski jest kolejnym przystankiem na trasie wyjazdowych posiedzeń Zarządu Województwa Małopolskiego. O najważniejszych zrealizowanych i planowanych inwestycjach w powiecie brzeskim, a także na terenie całej Małopolski z lokalnymi samorządowcami rozmawiają: wicemarszałek Stanisław Sorys, wicemarszałek Wojciech Kozak i Leszek Zegzda z zarządu województwa.

dsc-8945.jpg

dsc-8920.jpg

Starosta Brzeski Andrzej Potępa jako gospodarz spotkania zaprosił władze Województwa Małopolskiego oraz innych przybyłych gości na krótką wizytę w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2, gdzie w ostatnim czasie zrealizowano kilka znaczących inwestycji dofinansowanych z budżetu województwa przy współudziale środków unijnych.

dsc-8850.jpg