Lipcowe obrady Komisji Bezpieczeństwa i Porządku

2018-07-31 10:27
Lipcowe obrady Komisji Bezpieczeństwa i Porządku

W dniu 31.07.2018 r. o godz.10:00 w budynku Starostwa Powiatowego w Brzesku w sali obrad odbyło się posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku. Na posiedzeniu omawiane były sprawy według niżej wymienionego porządku:

1. Otwarcie posiedzenia – Starosta Brzeski
  2. Ocena stanu bezpieczeństwa i porządku na terenie Powiatu Brzeskiego za I półrocze 2018 r.
  3. - Komendant Powiatowy Policji w Brzesku
  4. Ocena stanu bezpieczeństwa i porządku na terenie Powiatu Brzeskiego za  I półrocze 2018 r.
  5. Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku
  6. Informacja Dyrektora SP ZOZ w Brzesku na temat bezpieczeństwa pacjentów i personelu szpitala za I półrocze 2018 r.
  7. - Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Brzesku
  8. Ocena stanu Sanitarno-Epidemiologicznego na terenie Powiatu Brzeskiego za I półrocze 2018 r.
  9. - Dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Brzesku
  10. Ocena stanu weterynaryjnego na terenie Powiatu Brzeskiego za I półrocze 2018 r.
  11. Powiatowy Lekarz Weterynarii w Brzesku
  12. Wnioski i sprawy bieżące – uczestnicy posiedzenia