XXXI Sesja Rady Powiatu Brzeskiego

2018-04-13 15:07
XXXI Sesja  Rady  Powiatu  Brzeskiego

Porządek obrad sesji:

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Wnioski w sprawie zmiany porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu ostatniej sesji Rady.
  4. Interpelacje i zapytania radnych.
  5. Wnioski i zapytania do Posłów, Senatorów, Radnych Sejmiku Województwa Małopolskiego i zaproszonych gości.
  6. Sprawozdanie  Starosty  Brzeskiego  z  prac  Zarządu  Powiatu  Brzeskiego  w  okresie  od 8.03.2018 r. do 19.04.2018 r.
  7. Sprawozdanie Starosty Brzeskiego z wykonania uchwał Rady Powiatu Brzeskiego podjętych na sesji Rady w dniu 8.03.2018 r.
  8. Informacja o złożonych interpelacjach i udzielonych odpowiedziach.
  9. Sprawozdania z prac komisji Rady Powiatu Brzeskiego.
  10. Informacja o stanie bezpieczeństwa sanitarnego Powiatu Brzeskiego w 2017 roku.
  11. Sprawozdanie z działalności Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Brzesku w 2017 r. oraz przedstawienie wykazu potrzeb w zakresie pomocy społecznej.
  12. Ocena Zasobów Pomocy Społecznej za rok 2017 dla Powiatu Brzeskiego wraz z wnioskami końcowymi i rekomendacjami potrzeb.
  13. Sprawozdanie z wykonania planu finansowego SPZOZ w Brzesku w 2017 r.
  14. Sprawozdanie z wykonania planu finansowego PPZOL w Brzesku w 2017 r.
  15. Podjęcie uchwał w sprawach:
  • zmiany Uchwały Budżetowej na 2018 rok,
  • zmiany w wieloletniej prognozie finansowej Powiatu Brzeskiego,
  • obligacji powiatowych oraz zasad ich zbywania i wykupu,
  • zmiany uchwały w sprawie określenia zadań z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych oraz wysokości środków finansowych PFRON przeznaczonych na ich realizację w roku 2018,
  • zmiany uchwały w sprawie nadania Statutu Samodzielnemu Publicznemu Zespołowi Opieki Zdrowotnej w Brzesku,
  • przystąpienia do realizacji i zabezpieczenia wkładu własnego do projektu pn. „Małopolska Chmura Edukacyjna – przedmioty ogólne” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

16. Wolne wnioski, zapytania i informacje.
17. Zakończenie obrad.

Przewodniczący Rady