Termomodernizacja Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii

2018-04-10 10:16
Termomodernizacja Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii

Do połowy maja tradycyjne oświetlenie zostanie wymienione na oświetlenie typu LED. Zostanie także uruchomiona instalacja fotowoltaiczna, która pozwoli na znaczące oszczędności w kosztach utrzymania obiektu.

Zakończenie wszelkich prac związanych z termomodernizacją budynku planowane jest na jesień tego roku. Do końca września wykonawcy zajmą się: dociepleniem stropodachu, ścian zewnętrznych budynku wraz z wyprawami tynkarskimi, wymianą parapetów, obróbek blacharskich i podbicia okapów, modernizacją istniejącego systemu odprowadzenia wód opadowych, dociepleniem ścian przy gruncie wraz z izolacjami przeciwwilgociowymi, wymianą okien i drzwi, modernizacją instalacji CO i CWU oraz montażem pompy ciepła.