Ponad 100 000 zł środków z programu "Małopolskie boiska"

2018-03-08 08:32
Ponad 100 000 zł  środków z programu "Małopolskie boiska" Ponad 100 000 zł środków z programu „Małopolskie boiska" z funduszu województwa małopolskiego pozyskał Powiat Brzeski na kompleksową modernizację boiska przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Brzesku. Boisko zostanie pokryte bezpieczną nawierzchnią poliuretanową oraz zostanie wyposażone w bramki, siatki, kosze i piłkochwyty. Całkowity koszt inwestycji to około 200 000 zł. Boisko sportowe zostanie oddane do użytku do końca sierpnia 2018 roku.