XXX Sesja Rady Powiatu Brzeskiego - zaproszenie

2018-03-01 14:46
XXX Sesja Rady Powiatu Brzeskiego - zaproszenie Porządek obrad sesji:
1.     Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
2.      Wnioski w sprawie zmiany porządku obrad.
3.     Przyjęcie protokołu ostatniej sesji Rady.
4.     Interpelacje i zapytania radnych.
5.     Wnioski i zapytania do Posłów, Senatorów, Radnych Sejmiku Województwa Małopolskiego i zaproszonych gości.
6.     Sprawozdanie Starosty Brzeskiego z prac Zarządu Powiatu Brzeskiego w okresie od 25.01.2018 r. do 8.03.2018 r.
7.     Sprawozdanie Starosty Brzeskiego z wykonania uchwał Rady Powiatu Brzeskiego podjętych na sesji Rady w dniu 25.01.2018 r.
8.     Informacja o złożonych interpelacjach i udzielonych odpowiedziach.
9.     Sprawozdania z prac komisji Rady Powiatu Brzeskiego.
10.  Informacja Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku o stanie  bezpieczeństwa Powiatu Brzeskiego w zakresie ochrony przeciwpożarowej w 2017 r.
11.  Roczne sprawozdanie Komendanta Powiatowego Policji w Brzesku oraz informacja o stanie porządku i bezpieczeństwa publicznego na terenie Powiatu Brzeskiego w 2017 r.
12.  Sprawozdaniez realizacji Programu współpracy Powiatu Brzeskiego z organizacjami  pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, w roku 2017.
13.  Sprawozdanie z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli  na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkołach prowadzonych przez Powiat Brzeski za rok 2017.
14.  Podjęcie uchwał w sprawach:
a)    zmiany Uchwały Budżetowej na 2018 rok,
b)    zmiany w wieloletniej prognozie finansowej Powiatu Brzeskiego,
c)     udzielenia pomocy finansowej w formie dotacji celowej dla Województwa Małopolskiego,
d)    określenia zadań z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych oraz wysokości środków finansowych PFRON przeznaczonych na ich realizację w roku 2018,
e)    przyjęcia Powiatowego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego na lata 2018-2022.
15.  Wolne wnioski, zapytania i informacje.
16.  Zakończenie obrad.

Przewodniczący Rady