Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
facebook
Kontarst
Rozmiar czcionki
| |

Szczurowa najlepsza w województwie!

2017-11-29 08:22
Szczurowa najlepsza w województwie!

z Lewniową 1:0 i Iwkową 2:0, pokazały wielką determinację, wolę walki i pokonały drużynę z Brzeska 1:0. Mistrzynie powiatu reprezentowały nas w finałach rejonowych, które odbyły się w Tuchowie. Po wygraniu meczu ze SP Łękawica 3:0, awansowały do kolejnego etapu czyli finałów wojewódzkich, które miały miejsce w Nowym Sączu. W finale znalazło się pięć drużyn i zdecydowano o rozgrywkach w systemie „każdy z każdym”. Dziewczęta zaczęły ten turniej bardzo dobrze, bo wygrały pierwszy mecz z Regulicami 3:2 – relacjonuje opiekun drużyny pan Robert Dzień. Potem przyszedł pojedynek z drużyną ze Skawiny, gdzie dziewczyny wyszły do meczu trochę mniej skoncentrowane i po pierwszych minutach przegrywały 2:0, ale w trakcie gry zaczęły odrabiać straty. Udało się strzelić jedną bramkę, niestety brakło trochę szczęścia i sił by ten mecz wyrównać. Następny mecz przyniósł kolejne zwycięstwo tym razem z Kasiną Wielką, gdzie dziewczyny zdecydowanie pokonały rywalki 3:1. Ten wynik sprawił, że drużyna ze Szczurowej będzie mieć medal i to był już wielki sukces. Ostatni mecz z Myślenicami miał decydować o tym, które miejsce ostatecznie zajmą nasze zawodniczki. Jakaż była wielka radość i wzruszenie, można rzec nawet szaleństwo, gdy okazało się, że po bramce zdobytej przez Anię Mikuś wygraliśmy 1:0 i zostaliśmy mistrzami województwa. W historii szkoły a nawet gminy jest to pierwszy taki sukces
w zawodach drużynowych - zauważa opiekun. Dziewczęta pokazały wielki hart ducha, nieustępliwość i mimo, że niektóre z nich okupiły te występy kontuzjami: Julia Bylica, Anna Mikuś to wszystkie zgodnie przyznają, że warto było i długo jeszcze będą to tych wydarzeń wracać i cieszyć się z tego wielkiego sukcesu.

Mistrzynie województwa w halowej piłce nożnej dziewcząt: Magdalena Wojnicka, Juli Bylica, Anna Mikuś, Edyta Kopacz, Nikola Kapa, Julia Tabor, Julia Pikoń, Julia Nosal, Natalia Tabor opiekun Robert Dzień.

KAPITAL_LUDZKI.png

fundusz_spojnosci.png

Modernizacja strony WWW współfinansowana z EFS w ramach projektu POKL 2007-2013
pt. „CAF – podstawa doskonalenia małopolskich JST”,
nr projektu POKL.05.02.01.00-059/12