Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
facebook
Kontarst
Rozmiar czcionki
| |

Alicja Rega - reprezentantka Polski w Finale Junior Eurovision Song Contest 2017

2017-10-02 09:13
Alicja Rega - reprezentantka Polski w Finale Junior Eurovision Song Contest 2017

ALICJA REGA - MÓJ DOMAlicja Rega to 14-letnia wokalistka pochodząca z Łysej Góry (powiat brzeski). Doświadczenie sceniczne zdobyła, śpiewając od 5 roku życia na scenach konkursów i festiwali muzycznych. Artystka zdobyła ponad 20 najwyższych nagród i Grand Prix na ogólnopolskich, jak i międzynarodowych festiwalach muzycznych. Regularnie bierze udział w największych konkursach wokalnych Europy, m. in. na Malcie, Litwie, w Niemczech, Rosji, Estonii, Bułgarii, Czechach i w Polsce.
W 2015 roku była finalistką programu telewizyjnego „Mali Giganci” (TVN) i zdobyła tytuł „Najlepszego wokalu I edycji” oraz zdobywczynią II miejsca w programie „Hit Hit Hurra” (TVP1). W tym samym roku wystąpiła w dwóch utworach na płycie „Mali Giganci” wydanej przez Universal Music Polska. Do tej pory wokalistka pojawiła się w solowych wykonaniach na 4 wydanych albumach długogrających.
Wokalistka występowała u boku takich artystów, jak: Piotr Rubik, Grzegorz Hyży, Michał Szpak, Sound’n’Grace, Łukasz Zagrobelny i Golec uOrkiestra. Współpracowała także jako solistka z krakowską orkiestrą symfoniczną i tarnowską orkiestrą jazzową Big Contest Band.
Alicja obecnie uczy się w Gimnazjum Dwujęzycznym św. Kingi, a także w Państwowej Szkole Muzycznej II stopnia na wydziale jazzowym. Głos kształci w Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie.

KAPITAL_LUDZKI.png

fundusz_spojnosci.png

Modernizacja strony WWW współfinansowana z EFS w ramach projektu POKL 2007-2013
pt. „CAF – podstawa doskonalenia małopolskich JST”,
nr projektu POKL.05.02.01.00-059/12