Starosta brzeski w programie „Słowo za słowo”

2012-08-17 07:58
Starosta brzeski w programie „Słowo za słowo”

- Obecnie trwają prace na kilku odcinkach, które zniszczyły powodzie i nawałnice jeszcze z poprzednich lat. Za niedługo rozpocznie się remont drogi wojewódzkiej z Brzeska w kierunku Szczurowej.  Odcinek ten będzie odbudowywany dzięki współpracy z Zarządem Województwa Małopolskiego i Gminą Brzesko. Kolejne fragmenty dróg będą wykonane z odszkodowań pochodzących od firm, które intensywnie użytkują nasze drogi przy budowie autostrady – powiedział w porannym programie Radia RDN „Słowo za słowo” Andrzej Potępa – starosta brzeski.

Starosta odniósł się również do Dożynek Województwa Małopolskiego, które 2 września odbędą się w powiecie brzeskim, a dokładnie w gminie Dębno. - To ważna i prestiżowa impreza. Gmina Dębno ma bardzo duże doświadczenie jeśli chodzi o organizację dużych imprez kulturalnych. Turniej Rycerski znany w całej Polsce i nie tylko, oraz parę innych ważnych imprez były mocnym atutem gminy. Powiat wspierał starania gminy o organizację tej imprezy - dodaje starosta.

www.rdn.pl