Prace remontowe przy SP ZOZ w Brzesku

2017-04-07 10:19
Prace remontowe przy SP ZOZ w Brzesku

Zakończenie pierwszego etapu prac, czyli wymiana zużytych płytek chodnikowych na kostkę brukową planowane jest na połowę kwietnia. Następnie zostanie wymieniony asfalt na drogach dojazdowych i miejscach parkingowych. Dodatkowo wykonane zostaną zatoki z miejscami parkingowymi. Wszystkie te prace mają na celu poprawę komfortu pacjentów szpitala oraz polepszenie wizerunku.

Prace są finansowane przez Starostwo Powiatowe w Brzesku oraz gminy należące do powiatu brzeskiego.