Nowe radiowozy dla brzeskiej policji

2016-12-08 09:18
Nowe radiowozy dla brzeskiej policji

Brzescy policjanci otrzymali kluczyki do nowoczesnych i bogato wyposażonych radiowozów. Fundusze na zakup pojazdów pochodziły ze środków Policji i lokalnych samorządów. Samochód współfinansowany przez Gminę Dębno wykorzystywany będzie przez dzielnicowych z tej gminy. Drugi z radiowozów dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego w Brzesku trafi do Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Brzesku.

Policjanci już cieszą się z nowego nabytku. Z pewnością odmłodzi to tabor samochodowy, jakim dysponuje brzeska jednostka.

Szef brzeskich policjantów insp. Roman Gurgul podziękował samorządowcom za ogromne wsparcie brzeskiej jednostki.
Źródło: www.brzesko.policja.gov.pl