„Nie unikaj komornika”

2016-11-15 12:39
„Nie unikaj komornika”

Porady będzie można zasięgnąć we wtorek 22 listopada br:

Tego dnia będzie można dowiedzieć się na co uważać, co i gdzie sprawdzać, jeśli otrzymamy pismo od komornika, a także jakie są prawa osoby, przeciwko której toczy się postępowanie egzekucyjne oraz w jaki sposób z tych praw skorzystać? Krajowa Rada Komornicza przygotowała specjalny Przewodnik po Egzekucji Sądowej, w którym zawarte zostały zasady bezpiecznego zarządzania własnym majątkiem.
Więcej informacji: www.lepiejtowiedziec.pl