Ćwiczenie powiatowe pk. "GRYF - 2016"

2016-10-13 11:25
Ćwiczenie powiatowe pk. "GRYF - 2016" W ćwiczeniu brały udział gminy: Borzęcin, Brzesko, Czchów, Dębno, Gnojnik, Iwkowa, Szczurowa, a także wydzieleni funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Brzesku, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku, pracownicy Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Brzesku, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz przedstawiciele Wojskowej Komendy Uzupełnień w Tarnowie.

Głównym celem ćwiczenia było doskonalenie systemu kierowania realizacją zadań obronnych na terenie Powiatu Brzeskiego.