Posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy

2016-10-03 10:28
Posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy

Członkowie Rady Rynku Pracy zapoznali się z aktualną sytuacją na lokalnym rynku pracy oraz informacją na temat wykorzystania przez Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku środków finansowych na realizację programów na rzecz łagodzenia skutków bezrobocia w 2016 roku.

W trakcie posiedzenia Pan Tomasz Latocha wiceprezes zarządu Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., będacy członkiem Powiatowej Rady Rynku Pracy przedstawił również założenia projektu pod nazwą "Dobry Czas na Biznes" realizowanego na terenie subregionu tarnowskiego.
Źródło: www.pup-brzesko.pl