Konferencja w PCE

2016-09-29 09:16
Konferencja w PCE

Następnie głos zabrał dyrektor tarnowskiej Delegatury Kuratorium Oświaty w Krakowie Artur Puciłowski. Swój wykład wygłosili również: dr Wanda Matras-Mastalerz „Biblioterapia w nowoczesnym procesie edukacji” oraz Łukasz Gomółka „Podnoszenie kompetencji informatycznych dzieci i młodzieży w szkołach – przykładowe rozwiązania”.

Referat na temat „Wartości w pracy nauczyciela na przykładzie pedagogiki Janusza Korczaka” przedstawił dyrektor Powiatowego Centrum Edukacji w Brzesku Krystian Sroka.

Dyrektorzy mieli także możliwość zapoznać się ofertą  doskonalenia nauczycieli w roku szkolnym 2016/2017.
Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w konferencji.
Aktualna oferta szkoleń i innych form doskonalenia znajduje się na stronie www.pce-brzesko.pl