Wakacyjne remonty

2016-08-31 10:04
Wakacyjne remonty

W  lipcu została położona nawierzchnia asfaltowa na drodze wewnętrznej, zielony parking, oraz wykonano kapitalny remont świetlicy szkolnej. Prace zostały także wykonane w pomieszczeniu przeznaczonym na sklepik szkolny.

Od maja trwały roboty związane z modernizacją części instalacji elektrycznej, po wykonaniu których niezbędne było malowanie pomieszczeń. Modernizowana  instalacja elektryczna służyła od momentu powstania szkoły,  czyli już prawie 50 lat.

W starej sali gimnastycznej po wymianie instalacji,  przyszedł czas na równie wysłużoną stolarkę okienną. Wykonano również prace malarskie oraz cyklinowanie parkietu. W sierpniu wszystkie korytarze parteru budynku dydaktycznego  zostały pomalowane, aby uczniowie mogli przywitać rok szkolny w nowej odsłonie.

Nowy rok w naszej szkole rozpocznie ponad 1100 uczniów w 42 oddziałach oraz 32 słuchaczy Liceum Ogólnokształcącego dla dorosłych. Tylko do klas pierwszych trafiło 350 gimnazjalistów, którzy będą się uczyć w 13 klasach pierwszych ( siedmiu klasach technikum i sześciu zasadniczej szkoły zawodowej).