Turniej Piłki Siatkowej

2012-07-19 08:57
Turniej Piłki Siatkowej

W ramach zbliżającego się „Święta Policji” Komenda Powiatowa Policji w Brzesku organizuje Turniej Piłki Siatkowej. Rozgrywki odbędą się 25 lipca 2012 r. w godzinach 9.00 - 15.00 w hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Brzesku, przy ulicy Piastowskiej 2. W zawodach udział wezmą drużyny reprezentujące: KMP Tarnów, KMP Nowy Sącz, KPP Myślenice, KPP Gorlice, KPP Miechów, KPP Wadowice, Urząd Miasta i Gminy Brzesko oraz gospodarze turnieju KPP w Brzesku.

Z okazji święta, policjanci planują również zorganizować zabawy i konkursy dla dzieci z powiatu brzeskiego, które odbędą się  27 lipca 2012 r. w godzinach od 18.00 - 20.00 na placu przy hotelu August w Brzesku. Dla uczestników przewidziano atrakcyjne nagrody.