AKCJA ZWIEDZANIA STRAŻNICY JEDNOSTKI RATOWNICZO-GAŚNICZEJ KP PSP W BRZESKU

2016-08-09 11:14
AKCJA ZWIEDZANIA STRAŻNICY JEDNOSTKI RATOWNICZO-GAŚNICZEJ KP PSP W BRZESKU

Chętni do skorzystania z oferty proszeni są o kontakt telefoniczny lub osobisty w celu ustalenia zasad i terminu zwiedzania.

Numery telefonów kontaktowych: 014 6865010 lub 014 6865024.
Osoby wyznaczone do kontaktu w sprawie zwiedzania strażnicy KP PSP w Brzesku: Dowódca Jednostki Ratowniczo Gaśniczej mł. bryg. Janusz Potera.

Na www.straz.brzesko.pl w zakładce: Straż radzi – bezpieczne wakacje; znajduje się Vademecum dla organizatorów letniego wypoczynku „Bezpieczne wakacje”.