Nabór na studia licencjackie PIELĘGNIARSTWO

2016-07-01 10:51
Nabór na studia licencjackie PIELĘGNIARSTWO

Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu z inicjatywy Starosty Brzeskiego ogłasza nabór na kierunek PIELĘGNIARSTWO studia licencjackie bezpłatne z miejscem edukacji w Brzesku.

Zajęcia teoretyczne: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Brzesku
Zajęcia praktyczne: Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku

Szczegółowe informacje można uzyskać w Wydziale Edukacji Starostwa Powiatowegow  Brzesku (691 757 737) lub na stronie intrenetowej www.powiatbrzeski.pl w zakładce Podhalańska Szkoła Zawodowa.