Małopolska Nagroda Gospodarcza 2016

2016-06-02 10:35
Małopolska Nagroda Gospodarcza 2016

Celem Nagrody jest promowanie najlepszych przedsiębiorców Województwa Małopolskiego oraz inspirowanie ich rozwoju, promowanie postaw proinwestycyjnych i konkretnych dokonań innowacyjnych oraz zwiększenie konkurencyjności między przedsiębiorcami.

Nagroda przyznawana jest corocznie w następujących kategoriach:

1) mały przedsiębiorca,
2) średni przedsiębiorca,
3) duży przedsiębiorca.

Członkowie Małopolskiej Rady Gospodarczej dokonują oceny zgłoszonych kandydatur na podstawie otrzymanych wniosków. Zgłoszenia kandydatur do Nagrody mają charakter otwarty – mogą być dokonywane przez instytucje, organizacje gospodarcze oraz przedsiębiorców za zgodą zgłoszonych, a także indywidualnie przez zainteresowanych przedsiębiorców.

Wniosek o przyznanie Nagrody wraz z wymaganymi załącznikami należy przesyłać na adres:
Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
Departament Rozwoju Gospodarczego
ul. Racławicka 56
30-017 Kraków
lub składać w sekretariacie Departamentu Rozwoju Gospodarczego: III piętro, pokój 352

Wniosek o przyznanie Nagrody wraz z wymaganymi załącznikami należy składać w terminie do 30 czerwca 2016 r.