Nowa siedziba brzeskiej KPP

2016-05-24 11:27
Nowa siedziba brzeskiej KPP

Budowa nowej siedziby Komendy Powiatowej Policji w Brzesku została ujęta przez Komendę Główną Policji w spisie tytułów inwestycyjnych planowanych do realizacji na lata 2017-2020. Taką informację otrzymał z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji starosta brzeski Andrzej Potępa.

Jednocześnie w piśmie wyrażono podziękowanie za zaangażowanie i wsparcie dla przedsięwzięcia budowy nowych siedzib Policji i Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku w postaci deklaracji nieodpłatnego przekazania działek pod budowę tych obiektów oraz wybudowania na koszt samorządu bezpiecznej drogi dojazdowej. Dokładny termin rozpoczęcia przedsięwzięcia, jakim jest budowa nowej siedziby brzeskiej KPP i harmonogram jego realizacji jest zależny od wysokości środków finansowych, jakimi w przyszłych latach będzie dysponować Policja.