Dziecięcy Turniej Tańca Towarzyskiego w Brzesku

2016-04-18 10:21
Dziecięcy Turniej Tańca Towarzyskiego w Brzesku

Turniej będzie podzielony na trzy bloki, które rozpoczynać będą się kolejno o godz. 10.00, 13.30 i 17.00. Tancerze zaprezentują swoje umiejętności taneczne z zakresu tańców latynoamerykańskich (cha-cha-cha, samba, rumba, jive, rock and roll) oraz standardowych (walc angielski, tango, walc wiedeński, quick step). Nad prawidłowym i sprawiedliwym przebiegiem zawodów czuwać będą uprawnieni sędziowie tańca towarzyskiego. Całość imprezy zostanie podkreślona profesjonalną obsługą nagłośnieniową i oświetleniową.
Główny cel turnieju to popularyzacja tańca towarzyskiego jako alternatywnego sposobu spędzania wolnego czasu, aktywności fizycznej, kultury i sztuki oraz rozrywki dla dzieci i młodzieży.
Turniej odbędzie się dzięki zaangażowaniu lokalnych władz samorządowych i wsparciu sponsorów.

Szczegóły: http://baza.taniec.pl/turniej.php?nr=3695