Budżet Obywatelski Województwa Małopolskiego

2016-03-29 11:33
Budżet Obywatelski Województwa Małopolskiego

Na realizację projektów w ramach Budżetu Obywatelskiego władze województwa przeznaczą aż 6 mln zł. Każdy Małopolanin, który ukończył 16 lat, będzie mógł zgłosić inicjatywę obywatelską przyczyniającą się do rozwoju naszego województwa, a w szczególności zadań o charakterze: prospołecznym, kulturalnym, edukacyjnym, sportowym, turystycznym i ekologicznym. Zadania muszą być zgodne z prawem, mieścić się w granicach zadań i kompetencji samorządu województwa oraz  współgrać ze Strategią Rozwoju Województwa Małopolskiego na lata 2011-2020. Budżet prowadzony będzie odrębnie dla subregionów: tarnowskiego, sądeckiego, podhalańskiego, Małopolski Zachodniej, Krakowskiego Obszaru Metropolitalnego oraz miasta Kraków.

Harmonogram spotkań informacyjnych Budżet Obywatelski Małopolski

ULOTKA