Najlepszy Sołtys Wojewódzwtwa Małopolskiego

2012-07-09 15:19
Najlepszy Sołtys Wojewódzwtwa Małopolskiego

Konkurs ten jest jedną z form uznania pracy sołtysa na rzecz swojej lokalnej społeczności oraz okazją do rozpowszechnienia dobrych praktyk.

W tym roku rozstrzygnięcie i wręczenie nagród będzie miało miejsce w Lachowicach w gminie Stryszawa, skąd pochodzi ubiegłoroczny Laureat konkursu Pan Grzegorz Krawczyk. Uroczystości ogłoszenia wyników odbędą się w dniu 5 sierpnia 2012 r.

Fundatorem głównej nagrody w wysokości 50.000 zł jest Województwo Małopolskie. Nagroda przyznawana jest dla Sołectwa, z którego pochodzi Laureat konkursu. Ponadto do wygrania jest szereg nagród finansowanych przez uczestniczące w konkursie gminy, powiaty oraz inne instytucje doceniające szczególny wkład pracy sołtysów w budowanie wspólnego dobra mieszkańców wsi.

Termin nadsyłania kandydatur do tytułu Najlepszego Sołtysa Województwa Małopolskiego AD’ 2011 upływa 25 lipca 2012 r.

1.       Regulamin konkursu.
2.       Karta zgłoszeniowa.