VI turniej piłki halowej o nagrodę Starosty Brzeskiego oraz puchar Komendanta Powiatowego PSP w Brzesku

2016-02-16 10:06

Po przeprowadzeniu spotkań eliminacyjnych do rozgrywek w dniach 6 i 7 lutego 2016 r. o najwyższe miejsce na podium zaklasyfikowało się osiem drużyn. Tegoroczna rywalizacja pokazała, iż zmagania sportowe oprócz wielu wrażeń, dostarczają również szeregu niespodzianek i zaskakujących scenariuszy. Poziom przygotowania wszystkich drużyn w spotkaniu finałowym okazał się bardzo wysoki i wyrównany.

Klasyfikacja turnieju przedstawia się następująco:
1 miejsce OSP Górka
2 miejsce OSP Wola Dębińska
3 miejsce OSP Porąbka Iwkowska
4 miejsce OSP Uszew
5 miejsce OSP Wokowice
6 miejsce OSP Szczurowa
7 miejsce OSP Zaborów
8 miejsce OSP Łysa Góra

Na ręce kapitana drużyny, nagrodę główną zwycięzcy turnieju w postaci 3 000 zł wręczył - Starosta Brzeski Andrzej Potępa. Nagroda została przeznaczona na zakup sprzętu pożarniczego dla jednostki. Puchar Komendanta Powiatowego PSP w Brzesku wręczył Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku st. bryg. Dariusz Pęcak.
Sędzia główny zawodów: st. asp. Zapart Piotr