Powiatowe Targi Edukacyjne – Brzesko 2016

2016-02-19 10:40
Powiatowe Targi Edukacyjne – Brzesko 2016

Uczniowie przez trzy dni wraz z nauczycielami mogli odwiedzać stoiska promujące daną szkołę. W targach wzięło udział w sumie 1200 uczniów ze szkół powiatu brzeskiego, jak również  powiatu bocheńskiego.

Na targach swoje stoiska zaprezentowały również: Biblioteka Pedagogiczna w Tarnowie filia w Brzesku, Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie, Liceum Akademickie Korpusu Kadetów w Łysej Górze, Urząd Pracy w Brzesku, Ochotnicze Hufce Pracy oraz Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Brzesku.

Fot. www.pce-brzesko.pl