Podaruj nam 1% podatku!

2016-01-29 13:06
Podaruj nam 1% podatku!

W każdej z nich są bardzo zdolni uczniowie, których sytuacja finansowa jest trudna. Są utalentowani, zaangażowani społecznie. Chcą się rozwijać i spełniać swoje marzenia. Bez pieniędzy często jest to niemożliwe. Możesz im pomóc rozwinąć skrzydła! Przekaż 1% swojego podatku przy rozliczaniu dochodu za 2015 rok i daj im niezwykle ważną szansę – na dalszą edukację i lepszą przyszłość.
W formularzu PIT wpisz KRS Fundacji Świętego Mikołaja, która opiekuje się naszymi uczniami – 0000126602, a w celu szczegółowym: Technikum  w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Czchowie.

ZSP w Czchowie