Zaproszenie dla jednostek OSP

2016-01-13 09:16
Zaproszenie dla jednostek OSP

Warunkiem uczestniczenia w turnieju jest zgłoszenie przez daną jednostkę OSP drużyny (drużyna może liczyć od 5 do 10 osób). Wskład drużyny mogą wchodzić strażacy OSP, którzy posiadają uprawnienia do udziału w działaniach ratowniczych (ukończone szkolenie pożarnicze uprawniające do udziału w działaniach ratowniczych, aktualne badania lekarskie, wiek 18 – 65 lat).

Zgłoszenia należy przesyłać na adres Komendy Powiatowej PSP w Brzesku, ul. Solskiego 16, lub fax 14 68 65 012 do dnia 24 stycznia 2016 r. Z ramienia KP PSP w Brzesku sprawę prowadzi bryg. Wojciech Podleś tel. 14 68 65 018.
Terminy rozgrywek będą zależne od ilości zgłoszonych drużyn i zostaną przedstawione na stronie internetowej Komendy Powiatowej PSP w Brzesku.