Pierwsze noworodki w 2016 r.

2016-01-07 13:27
Pierwsze noworodki w 2016 r.

W 2016 roku w Szpitalu Powiatowym w Brzesku jako pierwsza na świat przyszła dziewczynka. Dziecko urodziło się 2 stycznia o godzinie 9.30. Antosia ważyła 2680 i miała 53 centymetrów długości. Kolejnym noworodkiem, które urodziło się w brzeskim szpitalu był chłopiec. Franiu przyszedł na świat 2 stycznia o godzinie 12.50. Noworodki oraz ich mamy odwiedził w szpitalu starosta brzeski Andrzej Potępa, który wraz z dyrektorem SP ZOZ w Brzesku Józefą Szczurek-Żelazko przekazał prezenty dla niemowlaków.