Polska Organizacja Turystyczna - X edycja konkursu

2012-07-03 15:06
Polska Organizacja Turystyczna - X edycja konkursu

Zgłoszenia do konkursu należy przesyłać do dnia 31 lipca 2012 r. drogą elektroniczną oraz pocztową wraz z dołączonymi zdjęciami na nośniku CD/DVD do Małopolskiej Organizacji Turystycznej. Na etapie regionalnym Zarząd MOT dokona oceny zgłoszeń i wyboru do etapu ogólnopolskiego 3 produktów turystycznych do miana "Certyfikat POT' oraz 1 produktu do miana" Złotego Certyfikatu".

Na etapie ogólnopolskim Polska Organizacja Turystyczna dokona wyboru produktów, które otrzymają wyróżnienia i certyfikaty dla najlepszych produktów turystycznych oraz Złoty Certyfikat POT. Nagrodą główną dla produktu, który uzyska "Złoty Certyfikat" będzie kampania promocyjna.

Funkcję koordynatora konkursu na etapie regionalnym w Małopolskiej Organizacji Turystycznej pełni Pani Katarzyna Krysta, e-mail: katarzynak@mot.krakow.pl, tel: 12 421 16 04, tel/fax: 12 421 15 36

Dokumenty do pobrania:
* Regulamin konkursu