Uczniowie ZSP w Czchowie na uroczystej gali

2015-12-03 09:03
Uczniowie ZSP w Czchowie na uroczystej gali

Uczniowie ZSP w Czchowie od kilku lat są stypendystami fundacji, otrzymują stypendia za wyniki w nauce oraz zaangażowanie społeczne. Na gali odbyła się także premiera projektu kolędowego, w którym wzięli udział nasi uczniowie Karolina Bodek i Jakub Gagatek.

Wspólnie z zespołem Pectus i orkiestrą smyczkową w studio nagraniowym Polskiego Radia w październiku nagrali kolędę świąteczną. Efekt pracy braci Szczepaników, naszych wokalistów i profesjonalistów z Polskiego Radia jest niesamowity! Kolędę można pobrać ze strony Fundacji, wkleić swoje zdjęcie, napisać życzenia i za niewielką opłatą wysłać do jednej lub nawet kilkunastu osób. Dochód z projektu kolędowego będzie przeznaczony na stypendia dla uczniów. Nad całością wczorajszej uroczystości patronat honorowy objęła małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser – Duda, która była obecna podczas gali, wręczała nagrody oraz gratulowała efektów pracy naszym uczniom.

Kolędę można zobaczyć TUTAJ.