Nie pozwól odlecieć swojemu szczęściu – rozdanie nagród

2015-12-02 11:40
Nie pozwól odlecieć swojemu szczęściu – rozdanie nagród

Konkurs adresowany był do mieszkańców powiatu niezależnie od wieku. Tematyka konkursu fotograficznego miała nawiązywać do przedstawienia negatywnych skutków uzależnienia człowieka od substancji psychoaktywnych, z punktu widzenia medycyny, prawa, społeczeństwa, rodziny, czy też względów ekonomicznych. Konkurs trwał od początku września do końca października 2015 r.

W uroczystym rozdaniu nagród uczestniczyli wicestarosta Ryszard Ożóg oraz państwowy powiatowy inspektor sanitarny  Dorota Żak.

Laureatami konkursu zostali:
- Miejsce I – Paweł Zych z Maszkienic – za zdjęcie „Stop alkoholowi! Bądź odpowiedzialny!
- Miejsce II – Weronika Mrówka ze Sterkowca – za zdjęcie „Nie niszcz siebie, nie niszcz rodziny!”
- Miejsce III ex aequo –
a) Lucyna Migdał z Dębna za zdjęcie „Rysy
b) Paulina Ruszaj z Poręby Spytkowskiej za zdjęcie: „Złe wybory utratą szczęścia
c) Julia Pabijan z Maszkienic za zdjęcie „Zresetuj swój świat, pobaw się w rzeczywistość!”.

Zwycięzców nagrodzono dyplomami i sprzętem elektronicznym.
Organizatorem konkursu była Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Brzesku, a patronat nad tym przedsięwzięciem objął starosta brzeski.