Powołano Powiatową Radę Działalności Pożytku Publicznego

2015-11-26 10:13
Powołano Powiatową Radę Działalności Pożytku Publicznego

W dniu 19 listopada 2015 r. uchwałą nr 284/2015 Zarządu Powiatu Brzeskiego zostali powołani członkowie Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Brzesku na kolejną kadencję. Powiatowa Rada Działalności Pożytku Publicznego jest organem o charakterze opiniodawczym i konsultacyjnym. Składa się z ośmiu osób w tym: dwóch przedstawicieli Rady Powiatu Brzeskiego, dwóch przedstawicieli Zarządu Powiatu Brzeskiego oraz czterech przedstawicieli organizacji pozarządowych.

Skład osobowy Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Brzesku na lata 2015 – 2018 przedstawia się następująco:
1.       Justyna Bakalarz
2.       Ewa Cierniak - Lambert