Zjazd z autostrady prawie gotowy

2015-11-18 11:27
Zjazd z autostrady prawie gotowy

To w związku z suchym latem i brakiem ich nasączenia wodą. Osiadanie nasypów w momencie położenia ostatniej warstwy nawierzchni powinno się zakończyć. Stąd te wątpliwości. W związku z zaistniałą sytuacją dyrektor GDDKiA chce zaczekać do miesięcy wiosennych z oddaniem zjazdu do użytku. W związku z tym przewidywane opóźnienie wyniesie około 3 – miesiące. W tym czasie ruch nadal będzie odbywał się ul. Leśną.

Fot. i tekst: www.informatorbrzeski.pl