Vesna Slideshow Party na zakończenie projektu

2015-11-18 11:03
Vesna Slideshow Party na zakończenie projektu

Zaprezentowano film z realizacji projektu oraz prezentację z innych aktywności projektowych Vesny w 2015 roku.  Podczas uroczystości wręczono także  medale i nagrody, w tym nagrodę za pierwsze miejsce w konkursie fotograficznym dla Alicji Ludwy za zdjęcie zatytułowane „ Kwiat w szczelinie skalnej”. Gwiazdą wieczoru była  „Kapela z Przypadku”, którą po raz pierwszy wędrowcy Vesny spotkali podczas bieszczadzkiej wędrówki w Ustrzykach Górnych na „Czart Graniu”. Podczas sobotniego koncertu w gosprzydowskiej karczmie zagrali i zaśpiewali piękne melodie poezji śpiewanej, piosenki górskiej i turystycznej. Organizatorzy kierują specjalne podziękowania dla Natalii Wrony, Oliwii Malagi i Marleny Malagi za przygotowanie pięknej wystawy oraz dla Bogusława Wątora za przygotowanie śpiewnika turystycznego. Dziękujemy wszystkim uczestnikom wypraw górskich, marszobiegów i biegu Vesna Run oraz uczestnikom  Vesna Slideshow Party za wspaniałą atmosferę i dobrą  zabawę.

Przypominamy, że projekt „Jesteśmy aktywni dla zdrowia i na 800 lat Gnojnika”  był realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego, Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie oraz Starostwa Powiatowego w Brzesku.