APEL Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku

2015-11-06 14:12
APEL Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku

W związku z rozpoczętym sezonem grzewczym i eskalacją tych zdarzeń, zwracamy szczególną uwagę na zachowanie bezpieczeństwa podczas użytkowania wszelakich urządzeń grzewczych w budynkach co pozwoli cieszyć się bezpieczeństwem własnym i innych.

!!! PAMIĘTAJ !!!

Przed rozpoczęciem sezonu grzewczego należy bezwzględnie dokonać przeglądów instalacji i urządzeń grzewczych, przewodów kominowych dymowych, spalinowych i wentylacyjnych.
Czynności te przeprowadzają kominiarze, w przypadku przewodów kominowych, a także specjalistyczne serwisy w przypadku instalacji gazowych, kotłów opalanych paliwem stałym, olejem opałowym i gazem.